Журнал “Водограй”

Журнал “Водограй” – це навчально-пізнавальне, щомісячне християнське видання для дітей України. Заснований 2001 р. у місті Києві при римо-католицькій парафії св. Олександра. До 2008 р. відомий як “Твій журнал”.

Міністерство освіти й науки України листом № 14/18-2978 від 27.07.2009 рекомендувало “Водограй” для шкіл України.

Журнал адресований дітям молодшого шкільного віку. Серед інших видань вирізняється опорою на християнські життєві цінності.

Кожен новий випуск журналів “Водограй” є тематичним. У номері не лише подається нова цікава інформація з гарними ілюстраціями, а й перевіряють засвоєні знання за допомогою кросвордів, логічних завдань, саморобок, розмальовок та коміксів. Завдання журналу — в захоплюючій формі поглибити християнські знання дітей.

У журналі є традиційні рубрики. Це, скажімо, “Слідами Біблії”, де біблійні герої знайомлять читачів з історією спасіння та вчать любити ближніх.

Рубрика “Корисно знати” пропонує поглибити катехитичні знання дитини.

Ще є традиційна рубрика “Навчалочка”. Тут завдання на математичні дії, логічне мислення, є кросворди, загадки, віршики та інші завдання мовного плану. Це теж одна з найулюбленіших рубрик дітлахів.

Впродовж кількох років читачів приваблює рубрика “Слідами святих”. Це розповіді про різні епізоди життя віруючих людей, які понад усе прагнули слухати Бога.

Ідея саморобки здебільшого народжується в редакції, а втілює її у малюнку художниця Тетяна Бонавіль. Саморобки у нас нескладні, щоби дитина могла їх виготовити. Іноді даємо зумисне трішечки складніші саморобки. Для чого? Щоб залучити тата й маму, адже спільна праця об’єднує родину.

“Водограй” безкоштовно висилаємо до шкільних бібліотек, до малозабезпечених родин і до закладів, які займаються сиротами. Адже, у легкій та доступній формі він допомагає дитині ознайомитися із правилами етики й моральності, основними принципами християнського життя та сприяє формуванню молодої особистості.