Проект допомоги католицьким медіа

Україна у війні, яка обмежила і без того малі прибутки католицьких медіа. Допоможи нам зберегти голос нашої Церкви!

Маніфест

Задля збереження голосу Католицької Церкви в Україні, піклуючись про потреби її вірних і усвідомлюючи свою відповідальність перед власними працівниками, ми, уповноважені представники українських католицьких медіа всеукраїнського рівня, засновуємо спільний проект з підтримки українських католицьких журналістів під назвою “Католицький Голос України” (Catholic Voice of Ukraine). Метою проекту є збереження повноцінної діяльності згаданих медіа завдяки збору коштів для забезпечення принаймні половини місячної зарплати їх працівників (за середніми показниками довоєнного періоду).

Підтримай

Врятуй Голос!

Як ви здогадуєтеся, католицькі медіа не можуть готувати контент без своїх працівників. Зарплата кожного працівника становить в середньому 600 євро. Якщо б нам вдалося зібрати половину, то ми врятували б одне робоче місце в католицькому медіа.

Ми хочемо врятувати принаймні 70 робочих місць в католицьких медіа, які спільно ствроюють християнський контент для щонайменше 100,000 українців. Допоможете нам зберегти комунікацію Католицької Церкви?

Банківський рахунок в євро

IBAN: PL 85 109010 14000 0000 1183 06684

Beneficiary: ZESPÓŁ POMOCY KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE

Bank: Santander Bank Polska S.A.

SWIFT Code: WBKPPLPP

Country: Poland

Details of Payment: For Catholic Media in Ukraine

Щомісячні внески

Ви можете перераховувати обрану вами суму щомісяця через наш канал на Patreon

Або зробіть одноразову пожертву:

Thank you!

10,00 EUR

Thank you!

30,00 EUR

Thank you!

50,00 EUR

Про нас

Асоціація Католицької Преси

АКП — це об’єднання професійних католицьких медіа, яке діє з дозволу і благословення відповідної Церковної влади.

Асоціацію було створено в 2015 році. Вона складається з греко-католицьких та римо-католицьких українських медіа. Від свого заснування, членами Асоціації були друковані медіа, тобто видавці журналів та газет. Нашою місією є промування та сприяння розповсюдженню католицької преси по всій території України, а також промування католицького контенту через інтернет і радіо.

Ефір 2017 року на Живе ТБСюжет на 5 хвилин про АКП від позначки 24:15 хв.

Інші проекти АКП

ПРОЕКТ 01

Прес-стенди в парафіях

Прес-стенди – це форма поширення католицької преси, яка зменшує шлях від видавництва до читача.
Асоціація впровадила перші прес-стенди у декількох центральних греко-католицьких парафіях Львова у 2016 році.

Як це працює?
Після домовленості з парафією, у самому храмі, поблизу входу встановлюється прес-стенд. На ньому розташовані свіжі номери видань – членів АКП зі вказаною ціною.
Відвідувач храму, в будь-який зручний для нього час, самостійно ознайомлюється з представленою пресою та оплачує обрані примірники в скриньку, яка вмонтована в стенд.
Цей спосіб дозволяє сконцентрувати увагу аудиторії лише на пресі та не потребує продавця чи розповсюджувача. Робиться акцент на більшій доступності католицької преси та довірі до покупця.

Зараз прес-стенди працюють у 20 греко-католицьких парафіях Львова і Тернополя.
Окремі приклади ви можете побачити на світлинах поруч.

ПРОЕКТ 02

Професійні воркшопи

У 2017 році Асоціація Католицької Преси провела у Львові серію з 12 воркшопів для працівників католицьких редакцій.

Професійні вишколи тривали з лютого по жовтень дводенними сесіями. Їх відвідало понад 40 працівників українських католицьких друкованих та інтернет-медіа зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці й Києва.

Запрошені лектори ділилися успішним досвідом власних редакцій. Вони представляли такі польські католицькі медіа: Stacja7, Gość Niedzielny, Wdrodze, Aleteia, KAI.
Своїм досвідом ділилися також польські та українські фахівці зі сфер дизайну, фандрейзінгу і стратегічного планування.

Вишколи проводилися в приміщенні Патріаршого Дому у Львові. Їх було організовано Асоціацією за фінансової підтримки Відділу Розвитку Патріаршої Курії УГКЦ і благодійного фонду Renovabis.

Ваш внесок

Незабаром

Тут з’являтиметься інформація про використання ваших пожертв.